Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/topposition/grandprix.com.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2715

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/topposition/grandprix.com.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2719

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/klient.dhosting.pl/topposition/grandprix.com.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3615
Pomysł na prezent warszawa - Grand Prix

Pomysł na prezent warszawa

Atrakcje Warszawa
6 maja 2014
Wieczór kawalerski warszawa
8 maja 2014
Show all

Pomysł na prezent warszawa

Jazda gokartem podarowana jako prezent

 Nie wiesz, co kupić w prezencie na urodziny dla znajomego? A może zastanawiasz się nad doborem ciekawego upominku na wesele? Jeżeli nie chcesz decydować się na szablonowe podarunki i szukasz czegoś jedynego w swoim rodzaju, pomyśl o wykupieniu jazdy gokartem. Emocjonujący wyścig może być wyjątkową niespodzianką!

 Jeżeli interesuje cię niezwykły pomysł na prezent Warszawa ma wiele ciekawych propozycji. Do wyboru mamy też tory kartingowe, gdzie będziemy mogli spędzić niezapomniany czas. Wystarczy tylko wykupić jazdę i od razu możemy rozpocząć pełny adrenaliny wyścig. Na jednym na pewno się nie skończy, ponieważ jazda gokartami mocno wciąga.

Jeżdżenie gokartami wcale nie jest takie trudne, jak może się wydawać. Poza tym wcale nie jest niebezpieczne. To powoduje, że gokarty wybierane są obecnie coraz częściej jako rozrywka przez znajomych czy rodzinę. Podczas jazdy na specjalnie przygotowanym torze możemy odpocząć po godzinach i rywalizować z innymi, aby sprawdzić, kto pierwszy pojawi się na mecie. Także jazdę możemy kupić w upominku.

Jazda gokartem to dobry prezent na:

  • urodziny lub imieniny
  • wieczór kawalerski lub panieński
  • ślub
  • Dzień Chłopaka
  • Walentynki
  • rocznicę
  • oraz na wiele innych okazji

Gdy wobec tego nie chcesz kupować tradycyjnego prezentu – alkoholu, słodyczy, ubrań, pomyśl o wykupieniu jazdy gokartem. Twój znajomy czy partner na pewno będzie zachwycony taką propozycją, ale musimy również wskazać, że emocjonująca jazdę lubią też kobiety, które niejednokrotnie przewyższają umiejętnościami mężczyzn. Wobec tego na torze kartingowym każdy może bawić się dobrze!

Karting w prezencie także dla dziecka

Także jazda gokartem może być świetnym pomysłem na prezent dla dziecka – maluch może zarówno rozpocząć jazdę samodzielnie, jak i również może zacząć swoją przygodę z kartingiem wraz z rodzicem lub z instruktorem, który będzie dbał o bezpieczeństwo. Dla dzieci stosuje się specjalne gokarty, które są mniejsze i nie rozwijają tak wysokich prędkości jak te dla dorosłych. Korzystać można też z gokartów typu taxi, które posiadają dwa siedzenia, więc dziecko będzie mogło być wtedy pasażerem.

Co więcej, jeżeli nie masz żadnego pomysłu na urodziny dziecięce, możesz także zdecydować się na ich organizację na torze kartingowym. Taka oferta jest dostępna w Warszawie na torze A1Karting. To wyjątkowy pomysł na urodziny w wyścigowym klimacie – nie musimy wtedy już niczym zajmować się samodzielnie, ponieważ firma będzie mogła przygotować wszystko od A do Z. Mały solenizant oraz jego goście spędzą wtedy wspaniałe chwile!