KONTAKT

SZUKASZ NAJLEPSZEGO TORU KARTINGOWEGO W WARSZAWIE?

Jesteśmy na etapie planowania i przygotowywania inwestycji mającej na celu stworzenie najlepszego toru kartingowego w Polsce

Możliwe, że zadajesz sobie teraz pytanie:

Gdzie wybrać się na gokarty w Warszawie?

Jeśli poszukujesz toru kartingowego w stolicy, na uwagę zasługują w szczególności tor A1Karting oraz Kartingowy Narodowy. Obydwa oferują naukę jazdy gokartami, nawet w przypadku małych dzieci. Dobrej jakości, stale kontrolowana nawierzchnia to gwarancja wygodnej i płynnej jazdy. Decydując się na warszawskie gokarty mamy możliwość jazdy pod zadaszeniem, jak i na świeżym powietrzu, co sprawia niebywałą przyjemność zwłaszcza wiosną oraz latem.
 

Napisz do nas

    Gokarty w Warszawie bez ograniczeń

    Niezależnie, czy jesteś dzieckiem, czy może uznałeś, że ekstremalne rozrywki nie przystają osobie w twoim wieku – tor kartingowy to idealny pomysł dla ciebie.

    Dorośli i maluchy, kobiety i mężczyźni – bez wyjątku każdy będzie doskonale bawił się na jednym z warszawskich torów kartingowych. Sekret tkwi w dobrym dopasowaniu zabawy do potrzeb różnych uczestników. Warszawskie gokarty dysponują torami o różnych konfiguracjach, jak i zróżnicowanymi typami pojazdów, które zapewnią nam rozrywkę niezapomnianą, a zarazem bezpieczną.

    REZERWACJA TORU

    Zapraszamy do kontaktu