O NAS


Gokarty Warszawa

Szukasz pomysłu na dobrą zabawę razem ze znajomymi? A może na rodzinnie spędzony czas w innym miejscu niż kino czy park? W takim przypadku warto postawić na gokarty – razem z nimi czeka wiele emocjonujących chwil pełnych adrenaliny!

W Warszawie jest wiele świetnych miejsc, w których możemy bawić się z bliskimi. Również możemy wybrać się na gokarty Warszawa ma kilka profesjonalnych torów gokartowych, które przygotowane są zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych. Możemy nie tylko jeździć przez cały rok w halach gokartowych, ale również na świeżym powietrzu, gdy rozpoczyna się dobra pogoda wiosną i trwa aż do jesieni.

Kto będzie pierwszy na mecie?
Wyścigi gokartowe to doskonała okazja do sprawdzenia, kto będzie mógł przyjechać na metę pierwszy – chyba każdy z nas myślał kiedyś o tym, jak to jest, gdy ściągamy się na profesjonalnym torze Formuły 1. Chociaż gokarty nie są Formułą 1, to jednak zapewniają równie emocjonujące wyścigi bez żadnego wcześniejszego przygotowania. Jeżdżenie gokartami jest bardzo proste i każdy z nas może spróbować swoich sił na torze.

Także gokarty mogą być używane przez dzieci. W tym przypadku stosuje się specjalne gokarty dla najmłodszych, które są dopasowane do nich nie tylko rozmiarowo, ale również nie rozpędzają się nadmiernie, co przekłada się na bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo maluchy mogą jeździć razem z rodzicami lub instruktorami w gokartach typu taxi.

Tory gokartowe organizują dla swoich klientów także różne scenariusze zabaw. Możemy ścigać się na czas lub urządzić specjalne Grand Prix dla większej liczby uczestników. Ci najlepsi mogą wtedy otrzymać nagrody i stanąć na najwyższych stopniach podium.

Dobre tory gokartowe w Warszawie
Jeżeli chcesz wybrać się na gokarty w Warszawie, masz przed sobą wiele świetnych propozycji. Jednym z najnowocześniejszych i mających najlepsze opinie torów jest A1Karting, który oferuje swoje usługi zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci już od 5. roku życia. Tutaj można również zorganizować różne imprezy, na przykład urodziny, wieczór kawalerski, imprezę integracyjną. Tor prowadzi też karting wyczynowy i szkółkę gokartową dla dzieci.

Drugą ciekawą propozycją jest tor Kartingowy Narodowy, który znajduje się bezpośrednio przy Stadionie Narodowym PGE Narodowy. Posiada gładką nawierzchnię asfaltową i pozwala na wyścigi pod chmurką, które są jeszcze bardziej emocjonujące niż te na torze.

Z ofertami torów kartingowych można zapoznać się bliżej już teraz na ich stronach internetowych. Znajdziemy na nich także aktualne cenniki.

ŚCIGAJ SIĘ Z NAMI!

Gokarty w mieście Warszawa to oferta dla każdego, komu bliskie są intensywne emocje i zabawa pełna adrenaliny.

Od okazjonalnego wypadu na tor często rozpoczyna się życiowa pasja, dlatego nie warto zwlekać – odwiedź któryś z renomowanych, warszawskich torów i sprawdź się w dynamicznej jeździe.

REZERWACJA TORU

Zapraszamy do kontaktu