KONFIGURACJA TORU

Jak wiadomo, nie sama nawierzchnia toru kartingowego odgrywa istotną rolę. Znaczenie ma również jego układ – zwłaszcza, gdy dopiero rozpoczynamy naszą zabawę z kartingiem. Czy nowicjusz poradzi sobie na popularnych, kartingowych „zawijasach”?

TRASA PIERWSZA

Plan trasy numer 1


Best time: 5:33:98

Total track length: 2340 m

Number of laps: 6

Top speed 140 km/h/p>


TRASA DRUGA

Plan trasy numer 2


Best time: 5:38:12

Total track length: 2410 m

Number of laps: 6

Top speed 132 km/h/p>


Układ toru kartingowego, a umiejętności

Nawet, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z gokartami, nie musisz obawiać się nawet najbardziej gwałtownych zakrętów na torze. Tory kartingowe w Warszawie cechują się nawierzchnią, która zapewnia gokartom wymaganą przyczepność, co pozwoli ci szybko opanować umiejętność manewrowania pojazdem. Jeśli masz obawy, że na początku nie będzie łatwo, skorzystaj z towarzystwa fachowego instruktora. Już po kilku, pierwszych okrążeniach będziesz chciał samodzielnie poprowadzić gokart.

Gokarty w mieście Warszawa i bezpieczeństwo toru

Należy zaznaczyć, że tory kartingowe w Warszawie są odpowiednio zabezpieczone na wypadek, gdyby ostry zakręt okazał się dla któregoś uczestników problemem. Właściwe zabezpieczenie toru, nawet w razie poślizgu umożliwi ci spokojne zatrzymanie pojazdu. Gokarty w Warszawie to także gwarancja odpowiedniego przygotowania uczestnika – a więc zapewnienia mu obowiązkowego kasku, czy ochraniaczy.

Zakręty na torze – liczy się technika

Odpowiednie metody sprawnego wychodzenia z zakrętu zdradzi ci instruktor jazdy gokartami. Cała sztuka polega na odpowiednim operowaniu kierownicą pojazdu, z zachowaniem szybkości reakcji. W towarzystwie profesjonalnego instruktora na jednym z warszawskich torów szybko zyskasz pewność siebie i umiejętności, które pozwolą ci na samodzielne prowadzenie gokartu. Odtąd im bardziej zawiły tor – tym większa będzie zabawa!

REZERWACJA TORU

Zapraszamy do kontaktu