Wieczór kawalerski warszawa

Pomysł na prezent warszawa
7 maja 2014
Urodziny dla dzieci warszawa
9 maja 2014
Show all

Wieczór kawalerski warszawa

Wieczór kawalerski na torze kartingowym

Nie masz żadnego pomysłu na to, w jaki sposób przygotować dla swojego przyjaciela wieczór kawalerski? Taka impreza w typowo męskim klimacie wcale jednak nie musi kończyć się w barze. Jeżeli poszukujesz czegoś jedynego w swoim rodzaju, w takim przypadku możesz zdecydować się na kawalerskie na torze kartingowym. To będzie niezapomniany czas!

 Wieczór kawalerski to jedyna tego rodzaju impreza dla mężczyzn. Właśnie dlatego powinniśmy zadbać o to, aby była ona jedyna w swoim rodzaju. Wydarzenie możemy przygotować samodzielnie, ale również możemy skorzystać z usług firm, które zajmują się świadczeniem usług w tym właśnie zakresie. Wtedy możemy zdecydować się też na wieczór kawalerski z gokartami – to świetna propozycja, ponieważ tych emocji nie zapomni żaden z uczestników.

Jazda na gokartach to rozrywka dla każdego faceta, dlatego każdy może spędzić na torze niesamowite chwile podczas rywalizacji z innymi uczestnikami wyścigu. Kto przyjedzie na metę pierwszy? Możesz przekonać się tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na taką imprezę.

Impreza na torze z cateringiem

Na niektórych torach, które posiadają odpowiednie zaplecze, możemy nawet zorganizować całą imprezę wraz z cateringiem oraz barkiem alkoholowym. Wtedy nie musimy już poszukiwać innego miejsca do zabawy, ponieważ wszystko, czego potrzebujemy, będziemy mieli już na miejscu. Oczywiście, możemy również zdecydować się na gokarty jako na urozmaicenie wieczoru składającego się też z innych atrakcji – wszystko zależy już od nas.

Tory kartingowe, które oferują swoim klientom możliwość organizacji wieczoru kawalerskiego, także w zanadrzu mają specjalne scenariusze zabawy. Najbardziej popularny scenariusz to Grand Prix, który składa się z trzech etapów. Pierwszy z nich to jazda treningowa trwająca przez około 10 minut. Następnie mają miejsce pierwszy finał oraz drugi finał, które wyłaniają zwycięzców na podstawie najlepszych czasów. Wygrywający wyścig są potem uhonorowani na podium.

Co więcej, możemy skorzystać również z dodatkowych usług. Zaliczają się do nich między innymi wykonanie fotografii przez profesjonalnego fotografa, film z wyścigu, który będzie kapitalną pamiątką po dobrej zabawie.

Zorganizuj imprezę kawalerską z A1Karting!

Jeżeli chcesz urządzić niezapomniany wieczór kawalerski Warszawa ma wiele świetnych propozycji właśnie dla ciebie. Do szalonej zabawy na torze kartingowym zaprasza A1Karting – to tutaj możesz skorzystać z kompleksowej obsługi w zakresie organizacji wydarzenia. Zabawa przeznaczona jest dla grup liczących od 8 do 12 osób. Powyżej 12 osób można wynająć tor na wyłączność. Zapraszamy!