Stadion Narodowy – atrakcje przez cały rok

Urodziny dla dzieci warszawa
9 maja 2014
Organizacja imprez – warto powierzyć ją fachowcom
5 kwietnia 2017
Show all

Stadion Narodowy – atrakcje przez cały rok

Zbudowany z okazji Euro 2012 Stadion Narodowy, obecnie PGE Narodowy w Warszawie nie służy tylko do organizacji spotkań sportowych czy koncertów. Również przez cały rok organizowane są tutaj różne ciekawe wydarzenia dla warszawiaków oraz turystów chcących miło spędzić swój czas. Jakie atrakcje na Stadionie Narodowym zasługują na szczególną uwagę?

 Zwiedzanie Stadionu Narodowego

Gdy chcesz zobaczyć, jak stadion wygląda od środka, warto wybrać się na wycieczkę, w trakcie której będziemy mogli ujrzeć znacznie więcej niż tylko zwykły widz. Stadion otwarty jest przez 7 dni w tygodniu i możemy wtedy wziąć udział w specjalnych wycieczkach z przewodnikiem.

Do dyspozycji mamy kilka tras, a mianowicie są to: „Znani i lubiani”, „Piłkarskie Emocje”, „Poczuj się jak VIP”, „Dotknij historii” oraz możemy skorzystać ze specjalnego punktu widokowego znajdującego się na górnej trybunie. Przygotowano też specjalną trasę przeznaczoną dla najmłodszych – dzieci do 6. roku życia. W trakcie wycieczek możemy zobaczyć między innymi szatnie piłkarzy, strefę przeznaczoną dla VIP-ów, możemy też bliżej zapoznać się z historią stadionu i polskiej piłki.

Zimowy Narodowy

Zimą na Stadionie Narodowym odbywają się świetne atrakcje dla każdego lubiącego sporty zimowe. Znajdują się w tak zwanym Zimowym Miasteczkiem, które obejmuje dwa lodowiska, skatepark, górkę lodową oraz curling.

Zimowy Narodowy to świetna propozycja dla rodzin. Chętnie przychodzą tutaj także uczniowie w ramach lekcji WF. Ostatnia, IV edycja przyciągnęła ponad 600 tysięcy gości. Bez wątpienia jest to jedna z najciekawszych zimowych atrakcji znajdujących się w stolicy, która przyciąga też zainteresowanych z innych miast.

Tor gokartowy

Gdy nastaje ładna pogoda, przed Stadionem Narodowym pojawiają się także różne inne atrakcje. Jedną z nich są gokarty Warszawa na torze Kartingowy Narodowy. Jest to jedyny tego rodzaju tor kartingowy w Warszawie, który ma asfaltową nawierzchnię i znajduje się pod chmurką. Dzięki temu każdy jeżdżący w gokartach może poczuć się tutaj jak prawdziwy kierowca rajdowy i poczuć prawdziwą adrenalinę w trakcie wyścigów z innymi uczestnikami.

Z toru gokartowego mogą korzystać również dzieci. Dla nich przygotowano specjalne gokarty w innej wersji. Nad zabawą przez cały czas czuwają też doświadczeni instruktorzy, więc nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo.

Zatem jeżeli interesuje cię Stadion Narodowy atrakcje w tym miejscu na pewno spełnią twoje oczekiwania. Można nie tylko zwiedzić ten wyjątkowy obiekt, ale również przez cały rok bawić się na wiele innych sposobów!