Urodziny dla dzieci warszawa

Wieczór kawalerski warszawa
8 maja 2014
Stadion Narodowy – atrakcje przez cały rok
5 kwietnia 2017
Show all

Urodziny dla dzieci warszawa

Urodziny dla dziecka w moto atmosferze – wybierz gokarty!

Coraz więcej rodziców decyduje się na organizację urodzin dla dzieci nie w domu, ale w innych obiektach. Powodzeniem cieszą się między innymi restauracje oraz sale zabaw, ale to jeszcze nie wszystkie propozycje. Kapitalnym wyborem dla małych miłośników motoryzacji będą urodziny na torze gokartowym!

 Jeżeli nie masz żadnego pomysłu na to, jak urządzić urodziny dla dziecka Warszawa ma wiele świetnych miejsc. Dużym zainteresowaniem cieszą się tory gokartowe, które wybierane są przede wszystkim dla chłopców. To gwarancja wspaniałych przeżyć w moto atmosferze, a przy tym całkowite bezpieczeństwo. Podczas imprezy maluchy będą mogły pod okiem profesjonalnego instruktora dobrze się bawić, a pomiędzy kolejnymi wyścigami przekąsić coś pysznego w przygotowanej dla nich sali.

Emocjonujące wyścigi dla najmłodszych – kto wygra?

Podczas urodzin organizowanych na torze kartingowym możemy zapewnić małemu solenizantowi oraz zaproszonym przez niego gościom naprawdę wyjątkowe, niezapomniane emocje. W trakcie zabawy dzieci otrzymują tor na wyłączność wraz z opieką instruktora, który wykona wcześniejsze szkolenie w celu zaprezentowania obsługi gokarta i będzie czuwał na tym, aby zabawa była w pełni bezpieczna.

Dla dzieci stosuje się inne gokarty niż dla dorosłych. Są one nie tylko mniejsze, ale również nie rozwijają tak dużych prędkości, co przekłada się na zmniejszone ryzyko podczas jazdy. Zabawa może zarówno obejmować jazdę bez mierzenia czasu, jak i również wyścigi, które pozwolą na wyłonienie najszybszego uczestnika – zdobywcy najlepszych czasów zostaną wtedy uhonorowani nagrodami na podium.

Co otrzymujemy w ramach usługi?

Tory kartingowe organizujące urodziny dla dzieci zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę. To powoduje, że rodzice nie muszą już niczym się zajmować, ponieważ to eksperci w tej dziedzinie zadbają o to, aby zabawa była w pełni udana oraz bezpieczna.

Oferta obejmuje nie tylko wynajem toru oraz opiekę instruktora, ale również możemy skorzystać z dodatkowych usług. Jak już wspomnieliśmy, dzieci mogą też bawić się w przygotowanej dla nich sali eventowej, gdzie mogą czekać przekąski, napoje i różne dania. Często na miejscu możemy zamówić również tort urodzinowy, na przykład w kształcie bolidu Formuły 1. Możemy też wynająć animatora, który będzie zajmował się organizowaniem zabaw poza wyścigami.

Jeżeli zależy ci na wyprawieniu wyjątkowych urodzin w wyścigowym stylu dla dziecka, możesz zrobić to razem z torem A1Karting z Warszawy. Oferta wraz z cennikiem dostępna jest na stronie internetowej.